100 دلار به ازای هر مقاله SEO دریافت کنید – چگونه یک نویسنده SEO بسیار پردرآمد باشید

سئو (SEO) فعالیتی است که حضور آنلاین سازمان ها برای تهیه شغل خود به آنها نیاز دارد. خوشبختانه ، شما نیازی به یادگیری SEO ندارید ، در حال حاضر برخی از شرکت ها هستند که بهینه سازی جستجوی ارگانیک را ارائه می دهند ، اما این نشان نمی دهد که شما فقط باید اولین شرکت را پیدا کنید. این همچنین به منظور دانستن این است که واقعاً در یک شرکت بازاریابی موتور جستجو به دنبال چه چیزی هستید که می تواند برای تصمیم گیری صحیح مثبت باشد. چه چیزی را باید در یک شرکت قدرتمند بهینه سازی موتور جستجو بررسی کنید؟ بیایید شروع کنیم به جستجو

3) سخت خواهد بود. بازاریابان سعی می کنند کالاهایی را به شما بفروشند که موقعیت های برتر در شبکه را تضمین می کنند. هیچ پیشنهادی وجود ندارد یک محصول خودکار شما را به آنجا نمی رساند. این به کار نیاز دارد و شرایط سختی است. به دلیل رقابت سخت است. معمولاً سخت است زیرا سطح مهارت را می گیرد. سخت است زیرا پشتکار خواهد برد.

مرحله دوم بهینه سازی موتور جستجو شروع با برچسب ها است. یک بهینه سازسئو   خوب یک نگرانی را برطرف می کند. توضیحات و کلمات کلیدی جدید برچسب توضیحات به برنامه نویس اجازه می دهد آنچه را که جستجوی google هنگام نمایش و همچنین در نتیجه جستجو نشان می دهد ، شروع کند. همچنین به توصیه بهینه سازی کمک می کند. کلمات کلیدی به موتورهای جستجو کمک می کنند تا سایت را مرتب کنند وقتی افراد از کلمات کلیدی استفاده می کنند تا نگاهی بیندازند. توصیه می شود که تا حد امکان موجز باشید. موتورهای جستجو مانند مختصر ، و مرتبط بودن آن راحت تر است (اگر من در جستجوی اطلاعاتی در مورد نکات بهداشتی سگ هستم ، یک سایت مربوطه باید سایتی باشد که به نکات بهداشتی سگ بپردازد ؛ توصیه های پاگ کمتر مرتبط و سالم است نوک مو حتی کمتر). ایجاز است و به سادگی روح شوخ طبعی نیست.

عنوان ها به شما امکان می دهد دو برابر بیشتر برای بهینه سازی وب داشته باشید. برچسب های عنوان – h1 ، h2 ، h3 ، h4 – نه تنها به شما کمک می کنند متن خود را قالب بندی کنید ، هرچند که باعث می شود صفحه شما برای خواندن نیز باشد و افرادی که در موتورهای جستجو هستند هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه صفحه شما روی چه چیزی متمرکز شده است ، به آنها نگاه می کنند. اگرچه استفاده صحیح از آنها به منظور تلاش در جستجوگرها است. باید (1) نمونه h1 واقعاً وجود داشته باشد. در این قسمت موضوع صفحه را تنظیم می کنید. علاوه بر برچسب های h2 مورد استفاده ، به چه بخشهایی در صفحه مربوط می شود و همچنین برچسبهای h3 در آن بخشها ، و غیره. از کلمه کلیدی صفحه یا تغییرات امروز در برچسب عنوان خود استفاده کنید. البته مطمئن شوید که صفحه هنوز واضح و ساده خوانده شده است.

خوب ، از زیاد دلسرد شدن خودداری کنید. فقط به قسمت دوم فلسفه مربی دیتکا نگاه کنید. بله ، در اصطلاح جستجوگر ، نمی توانم اصلی شما را انجام دهم. اما اجازه دهید بیشتر از همه به دست شما برسد تا دستان خود را به سمت بالا و سر به سمت طبقه بندی طبقه بندی شده شکار کنید که برای شغل شما را به دلیل اینترنت هرچه بیشتر دور نگه می دارد ، حداقل تاکنون! چون بازهم مایک قابل قبول است! حتی در سئو ، شکست کشنده نیست!

کلمه کلیدی بسیاری از مواردی است که وب سایت یا صفحه وب شما را به خوبی توسعه داده است تا در جستجوی لیست های فعلی برای شما ظاهر شود. بهینه سازی موتور جستجو فقط قرار دادن “کلمات کلیدی” در هنگام طراحی محتوای شما در مکان های مناسب است.

بهینه سازی نتایج جستجو با قیمت مناسب ارزان نیست. این هزینه را می توان برای بازی خریداری کرد زیرا شما خودتان کار را انجام می دهید ، یک شخص باید مطمئن شود که وقت ارزشمند شما به درستی سپری شده است. هدف باید ایجاد فروش کافی برای برون سپاری یا کمک داخلی برای برآوردن موقعیت باشد. مدل انجام آن خودتان باید فقط برای مشاغل کوچک عملی باشد و از آن به عنوان یک محل شروع پشتیبانی کند. تعمیر و نگهداری سایت باید با توجه مستقیم به سود تجارت رشد کند.