باغبانی گل پروانه

باغبانی گل کاری پسندیده است و چه چیزی می تواند لذت بیشتری از دیدن یک پروانه زیبا که در اطراف باغ شما بال می زند را به ارمغان بیاورد! این دلیل است که باغبانی پروانه ها امروزه به یکی از محبوب ترین سرگرمی ها تبدیل شده است. استفاده از هیدروپونیک اطمینان حاصل می کند که گیاهان گلدار شکوفا و شکوفائی در باغ پروانه ها دارید. شما می توانید خانواده و بازدید کنندگان خود را با پروانه های زیبا تحت تأثیر قرار دهید ، اما مطمئن باشید که یک زیستگاه امن برای آنها ایجاد می کنید.

طراحی باغ پروانه شما مورد اولویت شخصی است. مواردی که باید در نظر بگیرید اندازه باغ شما و انواع گلها و گیاهانی است که می خواهید پرورش دهید. سبکی از باغ را که بیشتر از همه دوست دارید انتخاب کنید ، اما اطمینان حاصل کراسولا کنید که در آن گیاهان و گلهایی نیز وجود دارد که پروانه هایی را که می خواهید آنها را جذب کنید جذاب هستند. کاملاً محتاطانه است که بفهمید کدام گیاهان و گلها باعث جذب گونه های پروانه هایی می شوند که در منطقه شما زندگی می کنند. این اطلاعات را می توان در کتابخانه محلی یافت.

هنگام کاشت باغ پروانه ها ، مراقب نحوه هماهنگی رنگ برای گل های خود باشید. اگرچه پروانه ها زیاد به انتخاب رنگ شما اهمیت نمی دهند ، اما شما نمی خواهید باغ شما با رنگها و بافت های غیرمرتبط مخلوط شود. پروانه ها آن دسته از گلها را به خود جلب می كنند كه شهد به جای گرده دارند ، مانند حنجره ، جلیل ، یاس بنفش تابستانی ، سنبل الطیب ، گل مروارید ، گل بنفشه بنفش ، مریم گلی ، نیلوفرهای گیاهی و اسطوخودوس.

برخی افراد ترسیم یک طرح و تعریف طرح رنگی برای طرح باغبانی گل پروانه خود را مفید می دانند تا ببینند محصول نهایی چگونه است. به خاطر داشته باشید که رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی چشمگیر و نمایان هستند. این رنگ ها در برابر یک زمینه سبز قوی تأثیر بیشتری دارند. رنگ های سرد مانند آبی و بنفش آرامش بخش و کمرنگ هستند و برای ایجاد جلوه ای از طراوت و روشنایی بهتر با کنتراست سفید کار می کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *